Belgeler

Etkinlikler

  • Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çufalı 23 Temmuz 2019 tarihinde İstanbul'da düzenlenen Yükseköğretim Kalite Kurulu Toplantısına katıldı. İlgili habere erişmek için tıklayınız...

  • Kalite Komisyonu Başkanımız ve Rektörümüz Prof. Dr. Mahmut Özer ile Komisyon üyesi Prof. Dr. Ali Azar ve Öğr. Gör. Dinçer Biçer 28-30 Aralık 2016 tarihlerinde Çek Cumhuriyeti'nin başkenti Prag'da bulunan Avrupa'nın en köklü ve prestijli yükseköğretim kurumları arasında yer alan Charles Üniversitesi'ni ziyaret etti ve kalite güvencesi çalışmaları konusunda deneyim paylaşımında bulundu.

 

  • Kalite Komisyonu üyelerimiz Prof. Dr. Şükrü Oğuz Özdamar ve Prof. Dr. Kemal Büyükgüzel 17-19 Kasım 2016 tarihlerinde Slovenya'nın başkenti Lublyana'da düzenlenen 11. Avrupa Kalite Güvencesi Forumu'na katıldı.

  • Üniversitemiz kalite komisyonu üyeleri Prof. Dr. Kemal Büyükgüzel ve Strateji Daire Başkanı Hüseyin Onan, 1-3 Mart 2017 tarihleri arasında, EQUIP (Yenilikçi yaklaşımla Uygulama temelinde kaliteyi İyileştirmek) projesi çerçevesinde Viyana Üniversitesi, Ekonomi ve İşletme Fakültesi ev sahipliğinde EUA tarafından Düzenlenen “EUA Odak grubu: ESG 2015 Etki, Güçlükler ve Çözümler” Çalışma toplantısına katıldı.

  

 

 

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin